Usługi

Web development

Tworzymy strony i portale internetowe z wykorzystaniem najnowszych technologii, zgodnie z panującymi standardami. Specjalizujemy się w rozwiązaniach dopasowanych pod klientów i przeprowadzamy ich przez cały proces developmentu – od pomysłu do gotowego projektu. Duże, skalowalne i szybkie portale są naszą domeną.

Mobile development

Aplikacje mobilne z wykorzystaniem technologii hybrydowych uznajemy za rozwiązania przyszłości. Mamy kompetencje, które pozwalają łączyć najnowsze języki programowania z nowinkami z zakresu projektowania 3D czy AR. Dzięki opracowaniu szybkiej ścieżki produkcyjnej możemy zaoferować przystępną cenę przy zachowaniu wysokiej jakości.

Product design

Każdy chce, aby jego produkt dobrze się prezentował, a jednocześnie był funkcjonalny i przyjazny użytkownikowi. Ciągle pracujemy nad doskonaleniem naszych umiejętności z zakresu UI/UX oraz grafiki, co przekłada się na wysoką użyteczność rozwiązań i ponadczasowy design.

Nasi klienci

Jakub Kanclerz

Jakub Kanclerz

CEO w 3win sp. z o.o.

Firma towarzyszyła nam podczas całego procesu, począwszy od projektowania architektury aplikacji, przez jej wykonanie, a następnie przygotowanie serwera i instalację projektu. Jakość świadczonych usług, komunikacja oraz profesjonalizm podczas współpracy przerósł nasze oczekiwania.

Mateusz Górecki

Mateusz Górecki

Prezes Zarządu w naEKRANIE.pl sp. z o.o.

Z firmą współpracujemy od kilku lat. Pomogli nam przenieść, rozwinąć i utrzymać serwisy odwiedzane przez miliony użytkowników dziennie. Rezultaty są dostarczane na czas i są zawsze wysokiej jakości, doceniamy również świadczone od lat wsparcie i czas reakcji na zgłaszane problemy.

TY!

TY!

Nasz następny zadowolony klient

Rozpocznij z nami współpracę już dziś i przekonaj się jak łatwo i przyjemnie można realizować projekty na czas.

Najnowszy projekt

Wdrożyliśmy już

Wdrożyliśmy już

0projektów
0zadowolonych klientów
0lat doświadczenia
0MLinii napisanego kodu
contact-decor-leftZainteresowaliśmy Cię współpracą?contact-decor-right

Dołącz do naszego zespołu!

Szukamy osób z pasją, które pomogą nam wspólnie tworzyć niesamowite rzeczy, świetnie się przy tym bawiąc.

join-us-decor-left
join-us-decor-right

Porozmawiajmy

Masz nietypowy projekt? Wpadłeś na przełomowy pomysł i szukasz kogoś kto pomoże ci go zrealizować? Chętnie pomożemy, napisz do nas!

Kontakt

[email protected]

Dane firmy:

RecruitMe Adrian Górny
ul. Św. Marcin 29/8,
61-806 Poznań

Zapytaj o wycenę

Usługi

Budżet w PLN

Krótki opis projektu (.pdf, .doc, .docx)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym w celu skontaktowania się ze mną i udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.